Belediyenin Mobil İkram Aracı Sıcak Çorba İkram Ediyor

Çorum Belediyesi’nin uygulamaya başlattığı Mobil İkram Aracı soğuk kış gününde vatandaşların için ısıtıyor. Mobil İkram Aracının Hürriyet Meydanı’ndaki çorba ikramı, vatandaşlar tarafından takdir edildi.

Çorum Belediyesi, özel gün ve etkinliklerde vatandaşlara sıcak çorba, çay ve yemek ikramında bulunmak amacıyla aldığı Mobil İkram Aracını kısa süre önce hizmete sunmuştu. Kış mevsimi nedeniyle Mobil İkram Aracı ile şehrin farklı bölgelerinde vatandaşlara sıcak çorba ikram edilmeye başlandı. Bugün Hürriyet Meydanı’nda vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunan Çorum Belediyesi, hava sıcaklığının -3 dereceye kadar düştüğü bir günde vatandaşların içini sıcak çorba ikramı ile ısıttı.

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Mobil İkram Aracı uygulamasının sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olduğunu söyledi. Soğuk kış günlerinde sıcak bir dokunuş yapmak isteklerini belirten Candan, “Şehrimizin muhtelif yerlerinde halkımıza sıcak çorba ve çay ikramımız devam edecek.” dedi.

Çorba ikramı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Çorba ile ısınan vatandaşlar Çorum Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

You may also like

More in Eğitim