Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇESİAD) yöneticileri ve dernek bursiyer öğrencileri geleneksel bayram kahvaltısında bir araya geldi.

Çorum Anitta Otel’de ÇESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı ve bayramlaşma programına Vali Yardımcısı Tamer Orhan, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, CHP Milletvekili Tufan Köse, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakan Müşaviri Zeki Gül, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve çok sayıda davetli katıldı.

Katılımın bir hayli yoğun olduğu bayram buluşmasında konuşan ÇESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım, başta programa katılanlar ve aileleri olmak üzere herkesin bayramını tebrik etti ve daha nice güzel bayramlara kavuşmayı, ÇESİAD olarak birlikte daha nice güzel buluşmalar yapabilmeyi istediklerini ifade etti.

“Çorum’u Çorum Yapmak İçin Çalışıyoruz”

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın Çorum’da son dönemde güzel işler olduğunu vurguladı. 3 yılda Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sadece Çorum merkeze 125 Milyon TL’lik bir destek olduğunu kaydeden Başkan Aşgın, “Bu çok önemli bir destek, mahallelere semt sahalarının, nizami sentetik sahaların, yüzme havuzlarının yapıldığı ve birçok sportif çalışmanın hayata geçirilmeye çalışıldığı bir dönemi belki de Çorum, tarihinde bu kadar kısa bir sürede yaşamamıştır. Çorum’da yakaladığımız sinerji bu hızlı yatırımların temelini oluşturuyor. Bu milletvekillerimizin, bakanımızın özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sayesinde olmuştur.” dedi. Başkan Aşgın, konuşmasının sonunda buluşmaya katılan bütün ailelerin, gençlerin ve katılımcıların bayramını tebrik etti.

You may also like

More in Gündem