Çorum polisi yasadışı faaliyetlere geçit vermiyor

İl merkezinde düzenlenen operasyonda ülkemize yasadışı yollarla sokulan yüklü miktarda yasa dışı cinsel ürün ele geçirildi.

Çorum Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, bir şahsın, yasa dışı yollardan ülkemize sokulan ve içeriğinde yasaklanmış etken maddeler bulunan, cinsel içerikli hap ve cinsel içerikli gıda maddelerini Çorum’da piyasaya süreceği bilgisine ulaşıldı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda bahse konu araç Mimar Sinan Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde durduruldu. Araçta yapılan aramada 153 adet çeşitli marka ve ebatlarda cinsel içerikli ilaç, 108 adet çeşitli marka ve ebatlarda cinsel içerikli gıda maddesi, 210 adet çeşitli marka ve ebatlarda cinsel içerikli jel, 24 adet çeşitli marka ve ebatlarda cinsel içerikli sıvı içecek, 168 adet çeşitli marka ve ebatlarda cinsel içerikli mendil olmak üzere toplamda 663 adet cinsel içerikli ürün yakalanarak ele geçirildi. Şüpheli şahıs ifadesi alındıktan sonra adli makamlara sevk edilmiştir.

Çorum Emniyet Müdürlüğü “Ülkemizin geleceği gençlerimizi zehirleme niyetindeki şahıs ve örgütlerle mücadelemiz aralıksız devam edecektir.” dedi.

You may also like

More in Asayiş