Kültür-sanat etkinliklerine büyük bir hızla devam eden Çorum Belediyesi, ‘’Yaz Konserleri’’ etkinliği kapsamında ünlü sanatçıları Çorumlu sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Yaz Konserleri kapsamında ünlü müzisyen ve piyanist Yücel Arzen, Çorum’da konser verecek. Yücel Arzen konseri, 14 Temmuz 2023 Cuma günü saat 21.00’de Kadeş Barış Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

15 Temmuz’da Orhan Hakalmaz sahne alacak

Kadeş Barış Meydanı’nda ünlü sanatçıları Çorum ile buluşturan Çorum Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Türk Halk Müziğinin sevilen sesi Orhan Hakalmaz Konseri düzenleyecek.

Çorum Web TV’den Canlı Yayınlanacak

Çorum Belediyesi’nin 14-15 Temmuz tarihlerinde Kadeş Barış Meydanı’nda düzenleyeceği konserler Çorum Web TV sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Başkan Aşgın’dan Davet

“Bu yaz Çorum konsere doyacak” diyen Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi olarak düzenledikleri ücretsiz Yücel Arzen ve Orhan Hakalmaz halk konserlerine tüm Çorum halkını davet etti. Başkan Aşgın “Her alanda olduğu gibi kültür sanat etkinliklerinde de öncü olmaya ve vatandaşlarımız için birbirinden güzel etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

You may also like

More in Gündem