Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB), Çorum protokolü ile birliğe bağlı İl ve İlçe Oda Başkanları ve Oda Yönetim Kurulu üyelerini iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde düzenlenen iftar yemeğine Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Çorum Barosu Başkanı Av. Turan Kalıpçı, Jandarma Komutanı Kd. Albay İlhan Uzunoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, İl Müftüsü Muharrem Biçer, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, siyasi parti başkanları, protokol üyeleri, il ve ilçe esnaf odası başkanları ve oda yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları, kooperatif başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.

İl Müftüsü Muharrem Biçer’in yaptığı duanın ardından konuşan ÇESOB Başkanı Recep Gür, iftara katılım sağlayanlara teşekkür etti. Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine değinen Gür, Çorumlu esnaf ve sanatkarlar ile  tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.

Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da yaptıkları konuşmada, esnaf ve sanatkarlarla bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

You may also like

More in Gündem