FEYZULLAH KIYIKLIK’TAN ÇORUM VEFASPOR’A YAKIN İLGİ

Gençlik Spor Bakanlığı Genç Kemankeşler Yetişiyor kampanyası kapsamında İstanbul’da spor ve kültürel gezi faaliyetleri yapan Çorum Vefaspor okulu, misafir olduğu yerlerde büyük ilgi görüyor.

Çorum Vefaspor Kulüp Başkanı Ferhat Arıcı, Çorum ilinin medeniyetler kenti İstanbul’da gördüğü yakın ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Şehrimiz adına öncü olduğumuz tanıtım ve sosyal faaliyetimizde öğrencilerimize dolu dolu bir medeniyet ve tarih kazanımı yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Beyoğlu Belediyesi Ev Sahipliği Yaptı

Çorum Vefaspor okuluna önceki akşam bir yemek veren Beyoğlu Belediye Başkanı A. Haydar Yıldız’ın sıcak ilgisi de dikkat çekti.

Geceye katılan hemşehrimiz Bağcılar önceki dönem Belediye Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Çorum Vefaspor okulu öğrencilerine büyük bir sevgiyle yaklaşarak minik sporculara nasihatlerde bulundu. Kıyıklık, Çorumlu olmanın önemine değinerek kendi hayat hikayesinden kesitlerle sporcu ve ailelerine başarı dileklerinde bulunarak kulüp yönetimini kulüp başkanı Ferhat Arıcı nezdinde kutladı.

Çorum Vefaspor okulu adına kulüp Başkanı Ferhat Arıcı da yaptığı konuşmada kendilerini misafir ederek yakınlık gösteren Beyoğlu Belediye Başkanı A.Haydar Yıldız ve Bağcılar belediye eski Başkanı ve hemşehrimiz Feyzullah Kıyıklık’a teşekkür etti.

Çorum Vefaspor Kulüp Başkan Yardımcısı Muhammed Emin Aşgın da Çorum’da gelecek nesillerin ecdadın izinden, tarihini, kültürünü milli sporlarımızı öğrenerek yürümesi için canla başla gayret gösterdiklerini belirtti. Aşgın, ayrıca “Misafirperverlikleri için buradaki tüm büyüklerimize ve kardeşlerimize şahsım, sporcu kardeşlerim ve şehrimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Çorum Vefaspor okulu bugün İstanbul Vefaspor’la bir dostluk maçı yaparak günü tamamlayacak.

You may also like

More in Gündem