Kamu Spotu İçin Kamera Karşısına Geçtiler  

Çorum’da ‘Keyifli Okul Atölyem’ projesiyle minikler işaret diliyle koronavirüse dikkat çekiyor. Minik öğrenciler koronavirüs kurallarını işaret diliyle anlatan kamu spotu için Çorum Web TV stüdyosunda kamera karşısına geçti.

Çorum Web TV, stüdyosunu minik öğrencilere açtı. ‘Keyifli Okul Atölyem’ projesi kapsamında Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileri Çorum Web TV’nin konuğu oldu.

Minikler koronavirüs kurallarını işaret diliyle anlatan bir kamu spotu için kamera karşısına geçti. Maske, mesafe ve hijyeni konu alan sloganları işaret diliyle anlatan minikler, Çorum Web TV’nin de desteğiyle projelerini hayata geçiriyor.

‘Keyifli Okul Atölyem’ projesi kapsamında hazırlanan kamu spotu, Çorum Web TV sosyal medya hesaplarından da yayınlanarak farkındalık oluşturulacak.

Projeyi hazırlayan Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu okul öncesi öğretmeni Aylin Varan Tüfekçi, projelerine destek veren Çorum Web TV’ye teşekkür etti. Proje hakkında bilgi veren Tüfekçi, pandemi süreci nedeniyle işaret diliyle hazırlayacakları kamu spotunda hijyen, sosyal mesafe ve maske konularına dikkat çekmeyi amaçladıklarını söyledi. Tüfekçi, projenin paydaşları arasında kardeş ülke ve millet Azerbaycan’ın da yer aldığını dile getirdi.

 

You may also like

More in Gündem