Çorum Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında sevilen müzik grubu İkilem’i Çorumlularla buluşturdu. Kadeş Barış Meydanı’nı dolduran binlerce vatandaş unutulmaz bir gece yaşadı.

“Bir Sebebi Var”, “Kaybolurum Gülüşünde”, “Zamansız Şarkılar” ve “Geçemem Senden” şarkılarıyla son dönemin başarılı müzik grupları arasında yer alan İkilem, Anadolu Rock müziğin sevilen eserlerini de repertuvarına ekleyerek Çorum’da unutulmaz bir zafer coşkusu yaşattı. Konsere özellikle gençlerin ilgisi yoğun oldu. Saatler öncesinden meydanı dolduran gençler, konser boyunca grubun şarkılarına eşlik etti. Konser, Çorum Web TV’den de canlı olarak yayınlandı.

Konser sonunda Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, grup üyelerine çiçek takdim etti. Meydanı dolduran binlerce genci selamlayan Başkan Aşgın, “Milletimize tarih boyunca hep zaferler yakışmıştır, bugün de bunun bayramını kutluyoruz. Ne mutlu bize.” diye konuştu.

Öte yandan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın konser sırasında gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Aşgın ile selfie yapan gençler, konserler için Başkan Aşgın’a teşekkür etti. Konser havai fişek gösterileriyle son buldu.

Haber: Çorum Web TV

 

You may also like

More in Gündem