Cumhur İttifakı’nın Çorum’daki seçim irtibat ofisi düzenlenen törenle açıldı. Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir de katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhur İttifakı’nın Çorum’daki seçim irtibat ofisinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren seçmenlerin Cumhur İttifakı’nın değer birlikteliğinin yanında duracağını ve destek vereceğini belirtti.

Çorum’da Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın için vatandaşlardan destek isteyen Kandemir, Çorum’da 31 Mart akşamı tarihi bir oy alacaklarından emin olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Halil İbrahim Aşgın ise 5 yıllık dönemde  tevazu, samimiyet ve gayretle çalıştığını, yeni dönemde de çalışmaya devam edeceğini kaydetti.

Ak Parti Çorum Milletvekilleri Yusuf Ahlatcı, Oğuzhan Kaya, AK Parti İl Başkanı Murat Günay, MHP İl Başkanı Mehmet Salih Çıplak ve BBP İl Başkanı Özkan Yandım da konuşmalarında Cumhur İttifakı’nın Çorum Belediye Başkanı adayı Halil İbrahim Aşgın için destek istedi.

You may also like

More in Gündem