Çorum Belediyesi, Dezenfeksiyon Çalışmalarına Devam Ediyor

Pandemi sürecinin başından itibaren yaptığı çalışmalarla esnafın ve vatandaşların takdirini toplayan Çorum Belediyesi, kamu binaları ve yoğun kullanılan kamusal alanlar başta olmak üzere ev ve işyerlerinde dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor.

Kovid- 19 salgının başlamasından bugüne kadar Çorum Belediyesi’nin süreci başarılı çalışmalar yaptığını belirten Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, “Kamu alanları, kamu kurumları, toplumsal alanlar, yoğun kullanılan caddeler, özel işletmeler gibi alanlarda periyodik aralıklarla dezenfekte işlemleri yapıyoruz. Virüsün yayılımını en aza indirmek için etkin bir çalışma yürütüyoruz. Bu süreci birlikte atlatacağız.” dedi.

6 kişiden oluşan 2 ekiple Çorum genelindeki dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ederken yapılan çalışmalar esnafın takdirini topluyor. Her hangi bir talepte bulunmamalarına rağmen belediye ekiplerinin belirli aralıklarla gelip dükkanlarını dezenfekte ettiğini belirten esnaf, bu hizmetten dolayı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

You may also like

More in Eğitim