Osmancık ilçesinde buluşan emekliler, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine yardım ellerini uzattı.

Ankara’da ikamet eden emekli Albay Mehmet Ceylan ve arkadaşları sosyal farkındalık projesi altında Çorum’un Osmancık ilçesinde buluşarak ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

Kamuda çalışan ve emekli olan arkadaşları ile birlikte Osmancık Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Mehmet Ceylan, burada dernek başkanı Faruk Delibaş ve yönetim kurulu üyeleriyle ihtiyaç sahibi ailelere yardım konusu bir görüşme yaptı. Osmancık Muhtarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri ile görüşmelerini sürdüren emekliler ilk olarak ilçeye bağlı Doğan Köy’de tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak yardımda bulundu.

Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşımın önemini dile getiren emekli Albay Mehmet Ceylan, “ Ankara’da arkadaşlarla birlikte bir araya gelerek sosyal farkındalık projesi olarak ihtiyaç sahiplerine yardım edip ihtiyaçlarını gidermek için karar aldık. Osmancıklı olarak başlangıç için ilçemizi seçtik ve Osmancık Muhtarlar Derneği ile birlikte çalışma içerisine girdik. Bundan sonra da Ramazan ayında yine ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımlarda bulunacağız.” dedi.

You may also like

More in Asayiş