Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, Halk Et’in Yeni Ürünlerin Tanıttı

Halk Et, ürün yelpazesini genişletiyor. Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, Çorum Belediyesi Halk Et’in yeni ürünlerin tanıttı. Çöplü, pişirilmeye hazır halde paketlenen kelle paça ve işkembe üretimine başladıklarını açıkladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, Halk Et Kombinası’nda düzenlediği basın toplantısında Beltaş A.Ş’nin faaliyetleri hakkında gazetecilere bilgi verdi. Beltaş’a bağlı işletmelerden olan Halk Ekmeğin yıllık 10 milyon adet ekmek üreterek 35 noktada satışını gerçekleştirdiğini ifade eden Çöplü, bunun yanı sıra hayvan pazarı ve mezbaha faaliyetlerinin de devam ettiğini söyledi.  Çöplü, kesimhanede günlük 250 büyük, 500 küçükbaş hayvan kesimi gerçekleştirdiklerini açıkladı.

İskilip yolundaki Halk Et kombinası bünyesindeki satış mağazasında et ürünleri, kavurma ve sucuk satışını yaptıklarını belirten Çöplü, son olarak pişirilmeye hazır halde paketlenen kelle paça ve işkembe üretimine başladıklarını duyurdu.

Çöplü ayrıca Hanımeli Yöresel Satış Noktası’nda hanımların kendi el emeği ile üretilen ürünleri satışa sundukların da belirterek “Kadın Kültür Merkezlerindeki ürünlerden birer tane örnek alarak sitemize koyduk. Talep doğrultusunda temin edeceğiz. İnternet sitesi üzerinden satışlar devam ediyor” dedi.

You may also like

More in Ekonomi