Çorum Belediyesi’ne ait Beltaş A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren halk et kombinası, hafta sonu yurt genelinde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle paket servis hizmeti başlatıyor.

Çorum Belediyesi’ne ait Beltaş A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren halk et kombinası, hafta sonu yurt genelinde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle paket servis hizmeti başlattı. Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak olan 5-6 Aralık 2020 tarihlerinde Çorumluların et ve et ürünleri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla paket hizmeti vereceklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, “Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan tedbirler kapsamında hafta sonu tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Sokağa çıkma kısıtlaması süresince hemşehrilerimizin ihtiyaç duydukları et ve et ürünlerinden mahrum kalmamaları için 5-6 Aralık 2020 Cumartesi ve Pazar günleri 09.00-16.00 saatleri arasında sipariş verilen ürünleri evlere teslim edeceğiz.” dedi.

Sipariş verilen ürünlerin aynı gün en fazla 4 saat içerisinde teslim edileceğini ifade eden Çöplü, Çorum şehir merkezi sınırları içerisindeki vatandaşların 0552 720 19 19 numaralı hatta ister Whatsapp üzerinden ister arama yoluyla ulaşarak “dana eti, kuzu eti, kavurma ve sucuk” siparişi verebileceklerini sözlerine ekledi.

You may also like

More in Eğitim