AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Kırkdilim Tünellerinde İncelemede Bulundu

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Kırkdilim tünellerinde yapılan çalışmaları bir heyet ile birlikte yerine inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Milletvekili Oğuzhan Kaya’ya incelemeler sırasında Karayolları Bölge Müdürü Rifat Silov, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Laçin Belediye Başkanı İdris Görükmez, AK Parti İL Başkan Yardımcısı Yılmaz Peker, Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan, MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ ile karayolları proje ekibi ve partililer eşlik etti.

Çorum’u 5 ilçesi ve bağlı köylerine bağlayan Kırkdilim Tünellerinde yapım çalışmalarının aksamadan yürütülüyor olmasının kendilerini sevindirdiğini belirten Milletvekili Kaya, şu anda hummalı bir çalışmanın yürütüldüğü T3 tünelini araçla geçtiğini ve çalışmaları yakından görme fırsatı bulduğunu vurgulayarak, “T3 tünelimizde kazı ve betonlama çalışması bitiyor. Diğer tünellerimizde ise kazı çalışmaları bitti, betonlama çalışmalarında yüzde 35’ler seviyesindeyiz. İnşallah Kırkdilim tünelleri ve bağlantı yollarını zamanında bitirip halkımızın hizmetine açacağız” dedi.

Kaya, yapılan çalışmaların aksatılmadan sürdürülmesi konusunda Karayolları genel müdürü, bölge müdürü ve tüm emeği geçenlere de teşekkür etti.

You may also like

More in Gündem