Bakkallar Odası Başkanı Özkan Şanal: “Esnafın Işığı Sönmesin”

Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, hayırsever vatandaşlara seslenerek, mübarek Ramazan ayında yardım paketlerini bakkal ve marketlerden temin etmelerini istedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle küçük esnafın işlerinin iyice düştüğünü ve zor günler geçirdiğini ifade eden Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, mübarek Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde hayırsever vatandaşlara çağrıda bulundu. Şanal, “Ramazan paketlerinizde yerel esnafı tercih edin” dedi.

Çorum halkına seslenen Özkan Şanal, alışveriş yaparken öncelikle bakkal ve marketleri tercih etmelerini isteyerek “Bizim Çorum halkına bir çağrımız var. Gelin Ramazan alışverişlerimizi pandemi sürecinde kazancı daha da düşen küçük esnaftan yapalım. Kaliteli ve güvenilir ürünler için yerel esnafımızı tercih edelim.” diye konuştu.

Ramazan ayında yardım yapacak hayırseverlerin ayrıca veresiye defteri kapatarak hayır yapabileceklerini de vurgulayan Şanal, hayırseverlerin hem borçlu vatandaşın hem de esnafın duasını alacağını belirtti.

You may also like

More in Ekonomi