AK Parti 7. İl Kongresi için Çorum’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Aşgın, Çorum Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili Mahir Ünal’a brifing verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İl Kongresinin ardından Çorum Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Ünal’a Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı da eşlik etti.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, çalışmalar hakkında bir brifing verdi. Güçlü bir mali disiplinle yatırımlara devam ettiklerini ifade eden Başkan Aşgın, Çorum Belediyesi’nde kiralık araç devrini bitirmek için öz kaynaklarla 59 araç satın aldıklarını dile getirdi. Koçhisar ishale hattı, kentsel dönüşüm çalışmaları, kalenin restorasyonu, kültür yolu projesi, arasta projesi ve çimento fabrikası arsasının satın alınması konularında detaylı bilgiler verdi.  Aşgın “2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyoruz.” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Ünal “AK Partili olmak bir dişlinin parçaları gibi ortak hareket etmek anlamına geliyor. Belediye Başkanlarımız, Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımız yüksek bir koordinasyonla çalıştığı zaman şehir ayağa kalkıyor. Hamdolsun illerimizde böyle bir koordinasyonla çalışıyoruz.” dedi.

 

You may also like

More in Eğitim