AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Polis Haftası münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Asayiş Şube Müdürü ile birlikte Çarşı Polis Merkezi Amirliği, Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek; huzur ve emniyetimiz için fedakârca çalışan emniyet teşkilatının görev başındaki mensuplarıyla bir araya geldi.

Gece-gündüz demeden çalışan kahraman emniyet mensuplarının Polis Haftasını ve Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü tebrik eden Kavuncu; açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Mübarek Ramazan ayının manevi iklimini paylaştığımız emniyet teşkilatımızın değerli personeliyle bir arada olmamız nedeniyle oldukça mutlu, huzurlu ve bereketli bir akşam geçirdik. Çayla muhabbetimizi koyulaştırdık, muhabbetle gönüllerimizi ısıttık.

Vatanımıza ve milletimize hizmette ulvi bir görev ifa eden, gerektiğinde canlarını ortaya koyan, bu gayret ve fedakârlığıyla aziz milletin takdirini kazanan ve gözdesi haline gelen emniyet çalışanlarımıza görevlilerinde kolaylıklar diledik.

Fedakârca hizmet veren polislerimizin, devletimizin bekası, birlik ve beraberliğimizin devamı, halkımızın can ve mal emniyetinin korunması adına özverili ve cansiperane çalışmaları sayesinde, kamu düzeni, hemşerilerimizin huzur ve güven içinde yaşamaları sağlanıyor. Bu anlamda oldukça kutsal bir görevi ifa ediyorlar.

Bu anlamda şehrimiz başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında aziz milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için mesai mefhumu gözetmeksizin görev başında olan kahraman polisimize ve ailelerine gönülden şükranlarımı sunuyorum.

Şanlı tarihi ile güven içinde yaşamamızı sağlayan Polis Teşkilatımızın kahraman mensuplarına misafirperverliklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Yüce Rabbim, huzur ve güvenliğimizin teminatı olan bütün güvenlik kuvvetlerimizin daima muhafızı ve yardımcısı olsun. Güç, kuvvet ve muvaffakiyetler versin, ayaklarına taş değdirmesin.

Vatan, millet, bayrak ve mukaddesat için canını feda ederek şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimizi rahmetle; gazilerimizi minnetle ve saygıyla anıyor, tüm emniyet güçlerimize sağlık ve esenlikler diliyorum.”

You may also like

More in Gündem