Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çorum İl Temsilciliği’nin 5 farklı noktada düzenlediği yaz okulundan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu’ndaki yaz okulunu ziyaret etti.
TÜGVA’nın birbirinden değerli projeleri olduğuna ifade eden Abdullah Kodek, “Samimi niyetlerle harekete geçilen her iş güzel neticelerle sonuçlanıyor. TÜGVA Çorum İl Temsilciliği Yaz Okulu da bunun örneklerinden bir tanesi. İl Temsilcisi Enes Kayabaşı kardeşimi ve ekibini tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Enes KAYABAŞI ”Müdürümüze ortaokul ve lise düzeyinde gerçekleştirdiğimiz projelerimize desteklerinden ve bu anlamlı ziyaretlerinden ötürü özellikle teşekkür ediyorum. Ortaokul ve lise düzeyinde yaptığımız projelerde Milli Eğitim Müdürlüğümüz önemli bir yere sahip. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çorum İl Temsilciliği olarak gençlerimizin olduğu her alanda varız ve olmaya da devam edeceğiz. Hamdolsun gençlerimizin dolu dolu bir yaz ayı geçirmelerine vesile oluyoruz. Gençlerimiz hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Yaz okullarımıza böylesine ilgi gösterdikleri için gençlerimize ve ailelerine özellikle teşekkür etmek istiyorum. Her bir öğrenci kardeşimiz bizler için çok değerli ve önemli. Onlar için ekstra neler yapabiliriz diye sürekli düşünüyor ve üretiyoruz. Görev ve sorumluklarımızın farkındayız ve gençlerimize geleceğimiz gözüyle bakıyoruz. Böylesine güzel ve hayırlı bir işte bizleri öncü yapan Rabbimize sonsuz kere hamd olsun. Gençlerimiz için durmadan, duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

You may also like

More in Eğitim