Doğal güzellikleri, su sporları, tekne turu, birbirinden güzel yaylalarıyla saklı cennet Oğuzlar, alternatif turizm alanında yerli turistlerin ilgi odağı oldu.

Oğuzlar Belediyesi tarafından ilçenin turizm alanında kalkınması için yapılan yatırımlar sonucu bilinirliği artan ve bölgenin gözde turizm merkezlerinden biri haline gelen Oğuzlar kampçılar için de cazibe merkezi halini aldı.

Oğuzlar’ın muhteşem doğasıyla huzuru arayanlar için vazgeçilmez bir yer olduğunu belirten, karavanları ile ilçede kamp yapmaya gelen misafirlerle biraraya gelen Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, “İlçemiz mavi ile yeşilin birarada olduğu, yayla turizmi, tekne turizmi ile bölgesinde alternatif turizm alanında eşsiz bir yer. İlçemizin turizmle kalkınması için projelerimizi sürdürüyoruz, Altın Koz Sosyal Tesislerimizin kapasitesini sürekli artırıyoruz, su araçlarımızın sayısını sürekli artıyoruz, ziyaretçilerimizin düşüncelerini önemsiyor o doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz.  İlçemizin bilinirliği arttıkça insanlar bu muhteşem doğada daha fazla zaman geçirebilmek için karavanları ile çadırları ile gelip İlçemizde kamp yapmak istiyorlar. Bu güzellikleri görmek isteyen, İlçemizde doğanın keyfine varmak isteyen misafirlerimizle biraraya gelip sohbet ediyor, onların taleplerini dinliyoruz. Misafirlerimizin ilçemizden memnun bir şekilde ayrılması bizleri de memnun ediyor. Burdan mutlu bir şekilde ayrılan bir kişinin gittiğinde burayla ilgili izlenimlerini başkalarına da aktarması ile memleketimize daha çok insanın geleceğinin bilinciyle her misafirimizi ayrı ayrı önemsiyoruz.  Doğa turizmi alanında insanların uzaklara gitmesine gerek yok saklı cennet Oğuzlarımızın kapısı herkese açıktır. Çadırınızla, karavanınızla Oğuzlar’da doğanın keyfine varın” dedi.

You may also like

More in Gündem