Çorum Belediyesi’nin düzenlediği “Yaz Konserleri” kapsamında sahne alan ünlü müzisyen Semicenk, Çorum’da coşkulu bir konsere imza attı. Kadeş Barış Meydanı’nı hınca hınç dolduran on binlerce genç unutulmaz bir gece yaşadı.

Kültür-sanat etkinliklerine Temmuz ayında da ara vermeden devam eden Çorum Belediyesi, ‘’Yaz Konserleri’’ etkinliği kapsamında gençlerin yakından tanıdığı Semicenk’i Çorumlularla buluşturdu. Kadeş Barış Meydanı’nda gerçekleştirilen konsere Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’da katıldı.

“Pişman Değilim”, “Canın Sağ Olsun”, “Sevecek Sandım”, “Düşer Aklıma” gibi en sevilen şarkılarını seslendiren Semicenk, meydanı tamamen dolduran dinleyicilerini coşturdu.

Gençlerin Yoğun İlgisi

Semicenk konserine özellikle gençlerin ilgisi yoğun oldu. Erken saatlerden itibaren meydanı doldurmaya başlayan gençler, konser boyunca ünlü şarkıcının eserlerine eşlik etti. Konser, Çorum Web TV’den de canlı olarak yayınlandı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ünlü müzisyen Semicenk’e çiçek ve hediye takdim etti. Semicenk’i tebrik eden Başkan Aşgın, meydanı dolduran gençleri selamlayarak Çorum Belediyesi’nin konser ve kültürel etkinliklerinin devam edeceğinin müjdesini verdi.

Gençlerden Başkan Aşgın’a Konser Teşekkürü

Öte yandan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın konser sırasında gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Aşgın ile selfie yapan gençler, konserler için Başkan Aşgın’a teşekkür etti.

 

You may also like

More in Gündem