Çorum Ticaret Borsası tarafından Türkiye’de Covid-19’un görüldüğü ilk günlerde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hizmetine sunulan PCR cihazı, vakaların düşmesinin ardından geri teslim alındı. Başhekim Prof. Dr. Mesut Sezikli, cihaz bağışıyla koronavirüs mücadelesine destek olan Ticaret Borsası yöneticilerine teşekkür ederek plaket takdim etti.

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mesut Sezikli, hastane yöneticileriyle birlikte Ticaret Borsası‘nı ziyaret ederek pandemi döneminde cihaz bağışıyla mücadeleye destek olan Ticaret Borsası yöneticilerine teşekkür edip plaket takdim etti. Teslim töreninde Ticaret Borsası Meclis Başkanı Yılmaz Kaya ve borsa yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Başhekim Prof. Dr. Mesut Sezikli, “Hastanemizde bugüne kadar 220 bine yakın PCR testi yaptık. Çorum olarak bu süreçte bize verdiği destekten dolayı Çorum Ticaret Borsası’na teşekkür ederiz.” dedi.

Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat da “Pandemi döneminde toplum sağlığına katkı sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz.” dedi.

You may also like

More in Gündem