TÜGVA Çorum Şubesi’nin 3. Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Mevcut başkan Enes Kayabaşı yeniden TÜGVA Çorum Şubesi başkanlığına seçildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çorum Şubesi’nin 3. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirdi. Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan Enes Kayabaşı yeniden TÜGVA Çorum Şubesi başkanlığına seçildi.

Genel kurula AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Talha Sağlıklı ve TÜGVA üyeleri katıldı.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan TÜGVA Çorum Şubesi Başkanı Enes Kayabaşı ülkenin geleceği için iradesini ortaya koyan, canla ve başla çalışan bir gençlik yetişmesi hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Kayabaşı “Belirli bir irade, belirli bir azim ve gayret ortaya koyduk. Taşın altına elimizi değil gövdemizi koymaktan bir adım geri durmadık. Genç neslin ihyası ve inşası için canla başla seferber olduk, bundan sonra da olacağız inşallah” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı da konuşmasında 2023 yılında yapılacak olan seçimler öncesinde gençlere büyük görev düştüğünü ifade etti. Ahlatcı “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023 seçimlerinde yine Çorum’dan hep beraber birinci olarak seçeceğiz. Bunun için gençlerimizle var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da konuşmasında gençlere seslendi. Aşgın “Şu anda Türkiye yeryüzünde bütün mazlumların yönüne bize çevirdiği mübarek bir ülkedir. Türkiye Cumhuriyeti devleti dimdik ayaktadır. Türkiye’nin kıymetini bilmeliyiz. Gençlik dimdik ayakta. Biz her zaman TÜGVA gibi samimi gayretli olan tüm TSK’ların sonuna kadar arkasında olduk. Arkasında olmaya devam edeceğiz bu tür vakıfları geliştirmeye hazırız” şeklinde konuştu.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da konuşmasında gençlere seslendi. “Bir ve beraber olacağız, bu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu hepimizin vebali.” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından seçime geçildi. Genel kurulda yeniden başkan seçilen Enes Kayabaşı’nın yönetiminde şu isimler yer aldı: “Bahadır Kıyıklı, Ebubekir Kekeç, Mustafa Ünlü, İmam Ali Necefzade, Esma Ökmen, Ertuğrul Aydın, Furkan Çamiçi, Ali Doğan, Ömer Elsaadani, Esra Ercıtak, Serkan Karaman, Numan Özalp, Serkan Mumcu, Adem Özdemir, Zehra Kaya, Gamze Demirtaş, Sananur Ünal, Kübra Yılmaz”

 

You may also like

More in Gündem