Hitit Üniversitesi, iki yıl aradan sonra yeniden kampüsü dolduran öğrencilerini karşılıyor. Çorum Belediyesi de gençler için kahvaltı düzenledi. Millet Bahçesi’nde organize edilen kahvaltı programına Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da katıldı.

ÜNİAK ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen kahvaltı programına Başkan Aşgın’ın yanı sıra Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur da katıldı.

Programda konuşan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, iki yıl süren pandemi sürecinin ardından yeniden öğrencilerle bir araya geldikleri için mutlu olduklarını dile getirdi.

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk de organizasyona ev sahipliği yapan Çorum Belediyesi’ne teşekkür etti.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise, pandemi sürecinde gençler ve üniversite öğrencileri ile sohbet etmeyi çok özlediğini belirtti. İki yıl aradan sonra üniversite öğrencilerinin çok değişmiş bir Çorum ile karşılaştıklarını ifade eden Başkan Aşgın, gençlere yönelik hayata geçirdikleri projelerden söz etti.

Hitit Üniversitesi öğrencileri, Millet Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltının ardından Çoruminia’yı gezdi.

You may also like

More in Eğitim