Şehrin her noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Çorum Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve hizmetler, Çorum halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Buharaevler Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı yenileme ve asfalt serim çalışması için vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Buharaevler Caddesi esnafından Derviş Gülen, daha önce yolların bozuk olmasından kaynaklı çeşitli sıkıntılar yaşadıklarını dile getirerek, “Araçlar düzenli bir şekilde park edemiyordu. Yenileme işlemi sonrası çok güzel oldu. Buharaevler Caddesi esnafı olarak yapılan hizmetten çok memnunuz” dedi.

“CADDE SU BİRİKİNTİLERİNDEN KURTULACAK”

Cadde esnafından İzzet Şahin ise önceden yağmur yağdığı zaman Buharaevler Caddesinde su birikintileri oluştuğunu söyleyerek “Su birikintilerinden dolayı araçlar ve yayalar sıkıntı çekiyordu. Caddemizin altyapısı tamamen değişti, asfaltı yenilendi. Çalışmalar bittiği zaman bu sorunların çözüleceğini düşünüyoruz” dedi.

“ÇORUM’UMUZU GÜZELLEŞTİRDİĞİ İÇİN BAŞKANIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

Sadece asfalt ve yol yapılmadığını, yapılan park ve bahçelerle Çorum’un daha güzel bir yer haline geldiğini belirten mahalle sakinlerinden Elif Gürel de, “Çok güzel oldu, çok memnunuz. Parkları yaptığı için, Çorum’u güzelleştirdiği için çok teşekkür ederim başkanıma. Çorum’umuz çok güzel oldu” diye konuştu.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ YAPILAN İŞİ YERİNDE İNCELEDİ, BİZLERİ ZİYARET ETTİ”

Bölgede esnaflık yapan Mustafa Bayrak isimli vatandaş da çalışmaların özellikle bölge halkı için önem arz ettiğini söyleyerek, “Çok güzel ve yerinde bir çalışma oldu. Kısa sürede de tamamlandı. Belediye Başkanımız da iki, üç kez gelip çalışmaları yerinde inceledi, esnafla sohbet edip hatırını sordu” dedi ve yapılan işlerden razı olduklarını sözlerine ekledi.

You may also like

More in Gündem